Олена Чигін - Шпиталь Шептицького

Олена Чигін

лікар сімейної медицини

• 7 років загального медичного стажу

2007 – 2013 – Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю “Лікувальна справа ”
2014-2016 – інтернатура за фахом “Сімейна медицина ” на базі Львівського національного медичного університету ім.Данила Галицького та 1-Ї міської поліклініки ім. князя Лева
2016-2021 – лікар загальної практики сімейної медицини 4 міської поліклініки м.Львова
2022 – навчання за кордоном
2023 – по даний час – лікар загальної практики Шпиталю Шептицького

Записатись на прийом

Основний напрямок діяльності — превентивна медицина, попередження захворювань, моделювання здорового способу життя, індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

“Веду консультативний прийом, огляд, інтерпритація результатів обстеження, призначення лікування. Працюю з пацієнтами та укладаю декларації. Відповідальний, цілеспрямований, постійний учасник конференцій і семінарів.”